JSC Group s.r.o., Lékárna TRIO Lékárny Jičín


JSC Group s.r.o., Lékárna TRIO

Lékárna TRIO je právnickou osobou, která poskytuje lékárenskou péči. Nachází se na adrese Husova 58, Jičín, okres Jičín, Královéhradecký kraj. IČ je 28855451 a telefonní číslo je +420493533199. Odborným zástupcem je Jaroslava Bartošová. Na webových stránkách https://www.magistra.cz/ si můžete prohlédnout více informací o lékárně TRIO.

Lékárna TRIO nabízí širokou škálu lékárenských služeb. Nabízí léky, léčiva, léčebné přípravky, léčebné prostředky, léčebné pomůcky, léčebné potřeby a další. Kromě toho nabízí poradenství v oblasti léků a léčiv, poradenství v oblasti léčebných prostředků a léčebných pomůcek a poradenství v oblasti léčebných potřeb.

Lékárna TRIO je zaměřena na poskytování kvalitní lékárenské péče. Zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti léků a léčiv a jsou schopni poskytnout odborné poradenství. Lékárna TRIO je také zapojena do národního systému lékárenské péče a je schopna poskytnout léky a léčiva v souladu s platnými předpisy.

Lékárna TRIO je vysoce kvalifikovaná lékárna, která poskytuje kvalitní lékárenskou péči. Zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti léků a léčiv a jsou schopni poskytnout odborné poradenství. Lékárna TRIO je také zapojena do národního systému lékárenské péče a je schopna poskytnout léky a léčiva v souladu s platnými předpisy.

Už vás nebaví žít s chronickou bolestí? Hledáte neinvazivní a efektivní způsob, jak urychlit hojení po operaci nebo zranění? Pak je pro vás magnetoterapie Biomag to pravé řešení!
Komerční sdělení

Informace a kontakty - JSC Group s.r.o., Lékárna TRIO

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
WWW https://www.magistra.cz/
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Jaroslava Bartošová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - JSC Group s.r.o., Lékárna TRIO

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]