Lékárna TRIO Lékárny Jičín


Lékárna TRIO je právnickou osobou, která poskytuje lékárenskou péči. Nachází se na adrese Husova 58, Jičín, okres Jičín, Královéhradecký kraj. IČ je 28855451 a telefonní číslo je +420493533199. Odborným zástupcem je Jaroslava Bartošová. Na webových stránkách https://www.magistra.cz/ si můžete prohlédnout více informací o lékárně TRIO.

Lékárna TRIO nabízí širokou škálu lékárenských služeb. Nabízí léky, léčiva, léčebné přípravky, léčebné prostředky, léčebné pomůcky, léčebné potřeby a další. Kromě toho nabízí poradenství v oblasti léků a léčiv, poradenství v oblasti léčebných prostředků a léčebných pomůcek a poradenství v oblasti léčebných potřeb.

Lékárna TRIO je zaměřena na poskytování kvalitní lékárenské péče. Zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti léků a léčiv a jsou schopni poskytnout odborné poradenství. Lékárna TRIO je také zapojena do národního systému lékárenské péče a je schopna poskytnout léky a léčiva v souladu s platnými předpisy.

Lékárna TRIO je vysoce kvalifikovaná lékárna, která poskytuje kvalitní lékárenskou péči. Zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti léků a léčiv a jsou schopni poskytnout odborné poradenství. Lékárna TRIO je také zapojena do národního systému lékárenské péče a je schopna poskytnout léky a léčiva v souladu s platnými předpisy.

Informace a kontakty - Lékárna TRIO

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
WWW https://www.magistra.cz/
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Jaroslava Bartošová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Lékárna TRIO

Klasifikace nemocí
Přihlášení Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR