KRATEGUS spol. s r.o., Lékárna Magnus Lékárny Vrbno pod Pradědem


KRATEGUS spol. s r.o., Lékárna Magnus

Lékárna MAGNUS s IČ 25383639 se nachází na adrese Jesenická 647 ve Vrbno pod Pradědem v okrese Bruntál v Moravskoslezském kraji. Poskytuje kvalitní lékárenskou péči a odborný zástupce Marek Hampel je vždy připraven pomoci s jakýmkoli dotazem.

Lékárna MAGNUS nabízí širokou škálu léků, léčiv a dalších lékárenských produktů. Na webových stránkách http://www.lekarna-rovniny.cz si můžete prohlédnout aktuální nabídku léků a léčiv.

Lékárna MAGNUS je vybavena moderním vybavením a zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti lékárenské péče. Pokud hledáte kvalitní lékárenskou péči, Lékárna MAGNUS je tou správnou volbou.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - KRATEGUS spol. s r.o., Lékárna Magnus

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
WWW https://www.lekarna-rovniny.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Marek Hampel
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - KRATEGUS spol. s r.o., Lékárna Magnus

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]