Avenier a.s., Lékárna Lékárny Olomouc


Avenier a.s., Lékárna

Lékárna Avenier Olomouc je moderní lékárna, která poskytuje kvalitní a profesionální lékařskou péči. Nachází se na adrese Holická 1173/49a v Olomouci, Olomouckém kraji. Lékárna Avenier Olomouc je zařazena do seznamu lékáren České republiky pod IČ 26260654.

Lékárna Avenier Olomouc poskytuje ambulantní péči, která zahrnuje léčbu, poradenství a poradenství v oblasti léčby. Lékárna nabízí širokou škálu léků, léčiv a doplňků stravy. Lékárna také nabízí poradenství v oblasti léčby a zdravotních problémů.

Lékárna Avenier Olomouc je vedená odborným zástupcem KATEŘINOU DOLEŽALOVOU, MUDr. Olgou Gazárkovou. Lékárna je otevřena od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin. Více informací o lékárně Avenier Olomouc naleznete na webových stránkách https://www.avenier.cz/cz.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Avenier a.s., Lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
WWW https://www.avenier.cz/cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce KATEŘINA DOLEŽALOVÁ, MUDr. Olga Gazárková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Avenier a.s., Lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]