Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk Rumburk


Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk je moderní zdravotnické zařízení poskytující komplexní zdravotní péči. Nemocnice nabízí širokou škálu odborností, včetně fyzioterapie, ergoterapie, interního lékařství, urologie, radiologie a zobrazovacích metod, praktického lékaře pro děti, oftalmologie, kardiologie, chirurgie, hematologie a transfúzní lékařství, gynekologie a porodnictví, dětského lékaře, anesteziologie a intenzivní medicíny.

Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou péči intenzivní, akutní lůžkovou péči standardní, následnou lůžkovou péči - standardní, primární ambulantní péči a specializovanou ambulantní péči. Nemocnice se nachází na adrese U nemocnice 1298/6 v Rumburku v okrese Děčín v Ústeckém kraji.

Odborný zástupce nemocnice tvoří Aleš Chodacki, Eva Vaňková, Irena Voříšková, Jiří Borec, Jiří Štverák, Lenka Kalábová, Michal Hanauer, Olga Mučicová, Petra Bradáčová, Tomáš Hrubý, Věra Buriánová a Zuzana Koštůrová. Více informací o Krajské zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk je k dispozici na webových stránkách www.kzcr.eu.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Název
Telefon
WWW https://www.kzcr.eu
Obor péče dd fyzioterapeut ergoterapeut interna - vnitřní lékařství interna - vnitřní lékařství urologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce ALEŠ CHODACKI, EVA VAŇKOVÁ, Irena Voříšková, JIŘÍ BOROVEC, Jiří Štverák, Lenka Kalábová, Michal Hanauer, OLGA MUČICOVÁ, Petra Bradáčová, Tomáš Hrubý, Věra Buriánová, Zuzana Koštůrová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]