Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk Rumburk


Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk je moderní zdravotnické zařízení poskytující kvalitní lékařskou péči obyvatelům Ústeckého kraje.

Nabízí širokou škálu odborností včetně ortopedie, neurologie, hematologie a transfúzního lékařství, gynekologie a porodnictví. Poskytuje ambulantní péči, primární ambulantní péči a specializovanou ambulantní péči.

Zařízení se nachází na adrese Jiráskova 1378/4 v Rumburku, okres Děčín, Ústecký kraj. Na webových stránkách www.kzcr.eu je k dispozici více informací o zařízení a jeho službách.

Zařízení je pod vedením odborných zástupců Aleše Chodackého, Evy Vaňkové, Ireny Voříškové, Jiřího Borovce, Jiřího Štveráka, Lenky Kalábové, Michala Hanauera, Olgy Mučicové, Petry Bradáčové, Tomáše Hrubého, Věry Buriánové a Zuzany Koštůrové.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Název
Telefon
WWW https://www.kzcr.eu
Obor péče dd ortopedie neurologie hematologie a transfúzní lékařství gynekologie a porodnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce ALEŠ CHODACKI, EVA VAŇKOVÁ, Irena Voříšková, JIŘÍ BOROVEC, Jiří Štverák, Lenka Kalábová, Michal Hanauer, OLGA MUČICOVÁ, Petra Bradáčová, Tomáš Hrubý, Věra Buriánová, Zuzana Koštůrová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., pracoviště Rumburk

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]