Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti Praktický lékař pro děti Dolní Poustevna


Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti je specializovaná zdravotnická péče pro děti. Nachází se v obci Dolní Poustevna v okrese Děčín v Ústeckém kraji na adrese Lobendavská 180.

Poskytuje primární ambulantní péči a její odborní zástupci jsou Aleš Chodacki, Eva Vaňková, Irena Voříšková, Jiří Borec, Jiří Štverák, Lenka Kalábová, Michal Hanauer, Olga Mučicová, Petra Bradáčová, Tomáš Hrubý, Věra Buriánová a Zuzana Koštůrová.

Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti nabízí kvalitní a profesionální péči o děti všech věkových kategorií. 

Její webové stránky www.kzcr.eu poskytují další informace o jejích službách a poskytované péči.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti

Název
Telefon
WWW https://www.kzcr.eu
Obor péče dd praktický lékař pro děti
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce ALEŠ CHODACKI, EVA VAŇKOVÁ, Irena Voříšková, JIŘÍ BOROVEC, Jiří Štverák, Lenka Kalábová, Michal Hanauer, OLGA MUČICOVÁ, Petra Bradáčová, Tomáš Hrubý, Věra Buriánová, Zuzana Koštůrová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., PL pro děti

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]