Kardioplicní rehabilitace s.r.o. Fyzioterapeut Fulnek


Kardioplicní rehabilitace s.r.o.

Odborným zástupcem společnosti je Eva Žurková a Petra Žurková.

Kardioplicní rehabilitace s.r.o. je specializovaná ambulantní péče poskytovaná fyzioterapeutem v obci Fulnek, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj. Společnost s IČ 06195598 nabízí komplexní služby pro pacienty s kardiovaskulárními onemocněními.

Kardioplicní rehabilitace s.r.o. nabízí komplexní služby pro pacienty s kardiovaskulárními onemocněními. Specializovaná ambulantní péče poskytovaná fyzioterapeutem zahrnuje léčebnou rehabilitaci, prevenci a edukaci pacientů. Společnost poskytuje kvalitní služby v oblasti kardiopulmonální rehabilitace, které jsou zaměřeny na zlepšení kvality života pacientů.

Kardioplicní rehabilitace s.r.o. se nachází na adrese Masarykova 359 v obci Fulnek, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj. Více informací o společnosti a jejích službách naleznete na webových stránkách www.kardioplicnirehabilitace.cz. Odborným zástupcem společnosti je Eva Žurková a Petra Žurková.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Kardioplicní rehabilitace s.r.o.

Název
Telefon
Email
WWW https://www.kardioplicnirehabilitace.cz
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Eva Žurková, PETRA ŽURKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Kardioplicní rehabilitace s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]