Ivana Zemanová Zdravotnická dopravní služba Hrušovany nad Jevišovkou


Ivana Zemanová

Ivana Zemanová je anesteziolog a intenzivní lékařka s IČ 04382188, která poskytuje kvalitní péči v obci Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Její praxe se nachází na adrese Mokrá 695 a její webové stránky jsou http://sanitkyzemanova.cz.

Ivana Zemanová je zkušená lékařka, která poskytuje komplexní péči v oblasti anesteziologie a intenzivní medicíny. Jejím cílem je poskytovat pacientům vysoce kvalitní a profesionální péči.

Ivana Zemanová je odborníkem, který se zaměřuje na poskytování kvalitní a bezpečné péče. Jejím cílem je poskytovat pacientům komplexní a kvalitní péči. Pokud hledáte odborníka v oblasti anesteziologie a intenzivní medicíny, Ivana Zemanová je tou správnou volbou.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Ivana Zemanová

Název
Email
WWW http://sanitkyzemanova.cz
Formy péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Ivana Zemanová

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]