ISCARE a.s. Praha 9


ISCARE a.s.

ISCARE a.s. je moderní zdravotnické centrum poskytující komplexní péči v oblasti psychologie, nutriční terapie, sexuologie, reprodukční medicíny, medicíny dlouhodobé péče, lékárenství, laboratorních a vyšetřovacích metod ve zdravotnictví. Dále interní medicíny, radiologie a zobrazovacích metod, plastické chirurgie, ortopedie, chirurgie, gynekologie a porodnictví, gastroenterologie, endokrinologie a diabetologie, cévní chirurgie, anesteziologie a intenzivní medicíny a alergologie.

ISCARE a.s. poskytuje akutní lůžkovou péči intenzivní, akutní lůžkovou péči standardní, ambulantní péči, jednodenní péči a následnou lůžkovou péči - standardní. ISCARE a.s. se nachází na adrese Českomoravská 2510/19, Praha 9, Hlavní město Praha.

Odborný zástupce ISCARE a.s. jsou Alexander Vatľak, Daniel Struppl, Karin Malíčková, Nikola Homzová, Olga Součková, PhDr. Jaroslav Simon, Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc., Robert Gürlich. Více informací o ISCARE a.s. je k dispozici na webových stránkách http://www.iscare.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - ISCARE a.s.

Název
Telefon
Email
Fax +420234770245
WWW https://www.iscare.cz
Formy péče
Obor péče dd psycholog nutriční terapeut sexuologie reprodukční medicína reprodukční medicína
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Alexander Vatľak, Daniel Struppl, Karin Malíčková, Nikola Homzová, Olga Součková, PhDr. Jaroslav Simon, Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc., Robert Gürlich
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ISCARE a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]