Imperial Karlovy Vary a. s. Fyzioterapeut , rehabilitace Karlovy Vary


Imperial Karlovy Vary a. s.

Imperial Karlovy Vary a. s. je společnost poskytující fyzioterapeutickou a rehabilitační péči. Společnost sídlí na adrese U Imperiálu 1316/15 v Karlových Varech a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 45359318. Imperial Karlovy Vary a. s. nabízí ambulantní péči a následnou lůžkovou léčebně rehabilitační péči. Odborným zástupcem společnosti je Angela Franková.

Imperial Karlovy Vary a. s. je jednou z největších fyzioterapeutických a rehabilitačních společností v Karlovarském kraji. Společnost poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitační péče. Imperial Karlovy Vary a. s. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti fyzioterapie a rehabilitační péče. Společnost se snaží poskytovat služby na nejvyšší úrovni a zároveň se snaží vytvářet příjemné prostředí pro své pacienty.

Více informací o společnosti Imperial Karlovy Vary a. s. je k dispozici webových stránkách http://www.imperial-group.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Imperial Karlovy Vary a. s.

Název
WWW https://www.imperial-group.cz/en/home
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut rehabilitace
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Angela Franková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Imperial Karlovy Vary a. s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]