HELLMAT group s.r.o. Praktický lékař , praktický lékař Jihlava


HELLMAT group s.r.o.

HELLMAT group s.r.o. je právnická osoba poskytující primární ambulantní péči a zdravotní péči poskytovanou ve vlastním sociálním prostředí pacienta - návštěvní službu. Sídlí na adrese Březinova 4420/62a, Jihlava, okres Jihlava, Kraj Vysočina. Odborným zástupcem je MUDr. IVO KRINKE.

HELLMAT group s.r.o. poskytuje služby praktického lékaře a praktického lékaře. Nabízí komplexní zdravotnickou péči, která je zaměřena na prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění. Zajišťuje také návštěvní službu pro pacienty, kteří nemohou docházet do ordinace.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - HELLMAT group s.r.o.

Název
Obor péče dd praktický lékař praktický lékař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. IVO KRINKE
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - HELLMAT group s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]