Gynekologie SONA s.r.o. Gynekologie a porodnictví Liberec


Gynekologie SONA s.r.o.

Gynekologie SONA s.r.o. je specializovaná gynekologická a porodnická klinika v Liberci. Poskytuje primární ambulantní péči v oboru gynekologie a porodnictví. Klinika se nachází na náměstí Sokolovské 261/17 v Liberci. Jejím odborným zástupcem je MUDr. Ilona Černíková.

Gynekologie SONA s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oboru gynekologie a porodnictví. Mezi tyto služby patří preventivní prohlídky, diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, poradenství v oblasti antikoncepce, poradenství v oblasti prenatální péče, porodnické služby a poradenství v oblasti po porodní péče.

Gynekologie SONA s.r.o. se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních služeb v oboru gynekologie a porodnictví. Klinika se snaží poskytovat svým pacientům komplexní a individuální péči. Její odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním gynekologických a porodnických služeb.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Gynekologie SONA s.r.o.

Název
Telefon
Obor péče dd gynekologie a porodnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. ILONA ČERNÍKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Gynekologie SONA s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]