gynekologie Slavíčkovi s.r.o. Gynekologie a porodnictví Chrudim


gynekologie Slavíčkovi s.r.o.

Gynekologie Slavíčkovi s.r.o. je odborná lékařská praxe poskytující komplexní gynekologickou a porodnickou péči. Sídlí na adrese Novoměstská 59 v Chrudimě v Pardubickém kraji. Odborným zástupcem je MUDr. Jaroslava Slavíčková a MUDr. Radovan Slavíček.

Gynekologie Slavíčkovi s.r.o. nabízí komplexní gynekologickou a porodnickou péči. Poskytují ambulantní péči, která zahrnuje preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění, poradenství v oblasti antikoncepce, poradenství v oblasti prenatální péče a porodnickou péči.

Gynekologie Slavíčkovi s.r.o. je odborná lékařská praxe, která poskytuje kvalitní a profesionální péči v oblasti gynekologie a porodnictví. Jejich odborní lékaři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním gynekologické a porodnické péče.

Pokud hledáte odbornou lékařskou péči v oblasti gynekologie a porodnictví, navštivte gynekologii Slavíčkovi s.r.o. na adrese Novoměstská 59 v Chrudimě v Pardubickém kraji.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - gynekologie Slavíčkovi s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd gynekologie a porodnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Jaroslava Slavíčková, Radovan Slavíček
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - gynekologie Slavíčkovi s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]