GYNDENT PRO s.r.o. Gynekologie a porodnictví Praha 9


GYNDENT PRO s.r.o.

GYNDENT PRO s.r.o. je specializovaná společnost poskytující kvalitní gynekologickou a porodnickou péči. Společnost sídlí na adrese Mladých Běchovic 2 v Praze 9 a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 08581274.

V GYNDENT PRO s.r.o. poskytují odborníci v oboru gynekologie a porodnictví komplexní ambulantní péči. Odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti. Odborným zástupcem společnosti je Kateřina Vlčková a Luboš Vlček.

GYNDENT PRO s.r.o. je vám k dispozici pro všechny vaše potřeby v oblasti gynekologie a porodnictví. Společnost poskytuje kvalitní a profesionální péči v oblasti gynekologie a porodnictví. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou péči v oblasti gynekologie a porodnictví, GYNDENT PRO s.r.o. je tou správnou volbou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - GYNDENT PRO s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd gynekologie a porodnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Kateřina Vlčková, Luboš Vlček
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - GYNDENT PRO s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]