Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o. Interna - vnitřní lékařství , gastroenterologie Kutná Hora


Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o.

Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o. je specializovaná ambulantní péče v oboru vnitřního lékařství a gastroenterologie. Nachází se na adrese Vojtěšská 301/11 v Kutné Hoře, okres Kutná Hora, Středočeský kraj. Odborným zástupcem je MUDr. Dalibor Smetáček.

Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o. poskytuje kvalitní a profesionální péči v oboru vnitřního lékařství a gastroenterologie. Nabízí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky a léčby gastrointestinálních onemocnění, vyšetření střevních chorob, endoskopických vyšetření a léčby.

Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o. je zaměřena na poskytování kvalitní a bezpečné péče pacientům s gastrointestinálními onemocněními. Jejich odborní lékaři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s léčbou gastrointestinálních onemocnění.

Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o. je vám k dispozici pro všechny vaše potřeby v oblasti gastroenterologie. Pokud hledáte kvalitní a profesionální péči v oboru vnitřního lékařství a gastroenterologie, neváhejte a navštivte Gastroenterologii Kutná Hora s.r.o.

Už vás nebaví žít s chronickou bolestí? Hledáte neinvazivní a efektivní způsob, jak urychlit hojení po operaci nebo zranění? Pak je pro vás magnetoterapie Biomag to pravé řešení!
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o.

Název
Obor péče dd interna - vnitřní lékařství gastroenterologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. DALIBOR SMETÁČEK
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Gastroenterologie Kutná Hora s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]