FOMEI s.r.o. Radiologie a zobrazovací metody Hradec Králové


FOMEI s.r.o.

FOMEI s.r.o. je specializovaná ambulantní péče poskytující radiologické a zobrazovací metody. Nachází se v Honkově 555/36 v Hradci Králové, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj. Odborným zástupcem je Miroslav Šercl.

FOMEI s.r.o. nabízí širokou škálu radiologických a zobrazovacích metod, včetně rentgenových, ultrazvukových, magnetických rezonančních a počítačových tomografických vyšetření. Kvalifikovaní lékaři a technici jsou zde, aby poskytli nejvyšší úroveň péče.

FOMEI s.r.o. je zaměřen na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb v oblasti radiologie a zobrazovacích metod. Jejich cílem je poskytovat nejlepší možnou péči pacientům a zároveň zajistit, aby byly vyšetření prováděna s maximální přesností a bezpečností.

FOMEI s.r.o. je vám k dispozici pro všechny vaše potřeby v oblasti radiologie a zobrazovacích metod. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou péči, neváhejte a kontaktujte FOMEI s.r.o. pro všechny vaše potřeby v oblasti radiologie a zobrazovacích metod.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - FOMEI s.r.o.

Název
Obor péče dd radiologie a zobrazovací metody
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Miroslav Šercl
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - FOMEI s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]