ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna Lékárny Zlín


ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Dr.Max LÉKÁRNA je moderní lékárna, která poskytuje kvalitní lékařskou péči obyvatelům Zlína a okolí. Nachází se na adrese třída Tomáše Bati 508 ve Zlíně a je součástí Zlínského kraje.

Dr.Max LÉKÁRNA je vybavena moderním vybavením a má k dispozici širokou škálu léků a léčiv. Lékárna je řízena odborným zástupcem, kterým je Martin Gazdoš, Martina Ouská, Mgr. Daniela Prokopová, Mgr. Michaela Capandová, Mgr. Nagyová Jarmila, Mgr. Petra Šandová, Mgr. Radomíra Svačinová, OLGA KAČENKOVÁ, PharmDr. Jiří Holoubek, Roman Lasák, Romana Grozdová a Veronika Maňáková.

Na webových stránkách http://www.drmax.cz je k dispozici široká nabídka léků a léčiv, které jsou k dispozici.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
WWW https://www.drmax.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Martin Gazdoš, Martina Ouská, Mgr. Daniela Prokopová, Mgr. Michaela Capandová, Mgr. Nagyová Jarmila, Mgr. Petra Šandová, Mgr. Radomíra Svačinová, OLGA KAČENKOVÁ, PharmDr. Jiří Holoubek, Roman Lasák, Romana Grozdová, Veronika Maňáková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]