ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna Lékárny Litoměřice


ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna
ner

Dr.Max LÉKÁRNA je právnická osoba, která se zabývá lékárnami. IČ je 28511298 a adresa je Palachova 779/9, Litoměřice, okres Litoměřice, Ústecký kraj. Odborným zástupcem je Bohuslava Kunčická, Dominika Fischer, Hana Götzlová, Ivana Bambasová, Jiří Binder, Karel Struha, Marek Sekula, Markéta Blechová, Martina Kožíšková, Martina Starková, Petr Myslivec, Petra Průšová, René Šoštý, Roman Čech, Sekula Marek a Tibor Kirschner.

Dr.Max LÉKÁRNA nabízí širokou škálu lékárenských služeb. Nabízí léky, léčiva, léčebné přípravky, léčebné prostředky, léčebné pomůcky, léčebné přístroje, léčebné přípravky a další. Kromě toho nabízí poradenství a poradenské služby v oblasti lékárenství.

Dr.Max LÉKÁRNA je také aktivní na webu. Na http://www.drmax.cz najdete informace o lékárně, jejích službách a produktech. Můžete také najít informace o odborných zástupcích a kontaktní údaje.

Dr.Max LÉKÁRNA je spolehlivým partnerem pro všechny vaše lékárenské potřeby. S jejich širokou škálou služeb a produktů můžete být jisti, že získáte nejlepší možnou p

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
WWW http://www.drmax.cz
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Bohuslava Kunčická, Dominika Fischer, Hana Götzlová, Ivana Bambasová, Jiří Binder, Karel Struha, Marek Sekula, Markéta Blechová, Martina Kožíšková, Martina Starková, Petr Myslivec, Petra Průšová, René Šoštý, Roman Čech, Sekula Marek, Tibor Kirsch
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]