ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna Lékárny Jičín


ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Dr.Max LÉKÁRNA je právnická osoba s IČ 28511298, která se zabývá lékárnami. Nachází se na adrese Riegrova 1148, Jičín, Okres Jičín, Královéhradecký kraj. Odborný zástupce zahrnuje Erika Železná, Hana Milotinská, Hana Vojáčková, Jitka Plecháčová, Lenka Poláčková, Lucie Černá, Marta Novotná, Martina Urbanová, Mgr. Alena Košková, Mgr. Stanislav Serbousek, Michal Beran, PharmDr. Jan Král a Vladěna Saska Mrákotová.

Dr.Max LÉKÁRNA nabízí širokou škálu lékárenských služeb, včetně léků, léčiv, léčebných přípravků, léčebných prostředků a dalších lékárenských produktů. Kromě toho poskytuje poradenství v oblasti léků a léčiv, stejně jako informace o léčbě a prevenci. Dr.Max LÉKÁRNA je také schopna poskytnout informace o léčbě a prevenci, stejně jako poradenství v oblasti léků a léčiv.

Více informací o Dr.Max LÉKÁRNA naleznete na jejich webových stránkách http://www.drmax.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
WWW http://www.drmax.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Erika Železná, Hana Milotinská, Hana Vojáčková, Jitka Plecháčová, Lenka Poláčková, Lucie Černá, Marta Novotná, Martina Urbanová, Mgr. Alena Košková, Mgr. Stanislav Serbousek, Michal Beran, PharmDr. Jan Král, Vladěna Saska Mrákotová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]