Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o. Všeobecná sestra , všeobecná sestra Český Krumlov


Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o.

Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o. je společnost poskytující všeobecnou sestru a ošetřovatelskou péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost sídlí na adrese Za Jitonou 250, Český Krumlov, okres Český Krumlov, Jihočeský kraj a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 08700656.

Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o. poskytuje kvalitní a profesionální ošetřovatelskou péči a všeobecnou sestru. Specializuje se na umělou plicní ventilaci a další zdravotnické služby. Odborným zástupcem společnosti je Božena Hejtmancová.

Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o. je společnost, která poskytuje kvalitní a profesionální ošetřovatelskou péči a všeobecnou sestru ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost se specializuje na umělou plicní ventilaci a další zdravotnické služby.

Pokud hledáte profesionální a kvalitní domácí péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta, Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o. je tou správnou volbou.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o.

Název
Obor péče dd všeobecná sestra všeobecná sestra
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce BOŽENA HEJTMANCOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Domácí péče Včelka Plzeň-sever s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]