DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost Klinická biochemie Varnsdorf


DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost

DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost je specializovaná ambulantní péče v oboru klinické biochemie. Nachází se v obci Varnsdorf, okres Děčín, Ústecký kraj. Odborným zástupcem je MUDr. Jaroslav Zima.

DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost poskytuje kvalitní a profesionální služby v oboru klinické biochemie. Nabízí širokou škálu laboratorních vyšetření, jako jsou biochemické, imunochemické, hormonální, hematologické a další. Všechna vyšetření jsou prováděna s nejmodernějšími technologiemi a vysoce kvalitními přístroji.

DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost je certifikovaná dle ISO 9001:2015 a je schopna poskytnout vysoce kvalitní služby. Všichni zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost je vybavena moderním vybavením a je schopna poskytnout rychlé a spolehlivé výsledky. Všechny vyšetření jsou prováděny s maximální péčí a zajišťují bezpečnost pacientů.

Zařízení  místnost je vám k dispozici pro všechny vaše potřeby v oboru klinické biochemie. Pro více informací navštivte webové stránky http://www.diag.cz/.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost

Název
Telefon
Email
WWW http://www.diag.cz/
Obor péče dd klinická biochemie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. Jaroslav Zima
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]