Densalix s.r.o. Ortodoncie , zubař Uherský Brod


Densalix s.r.o.

Densalix s.r.o. je specializovaná ortodontická a zubní klinika v Uherském Brodě, která poskytuje primární a specializovanou ambulantní péči. Klinika se nachází na adrese Horní Valy 2536 a je součástí Zlínského kraje.

Densalix s.r.o. je pod vedením odborného zástupce Romana Vrby, který je zkušeným ortodontem a zubním lékařem. Klinika nabízí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence zubních onemocnění. Kromě toho poskytuje také konzultace a poradenství v oblasti ortodoncie.

Densalix s.r.o. je zaměřen na poskytování vysoce kvalitních služeb a zajišťuje, aby jeho pacienti byli spokojeni s výsledky. Klinika je certifikována a její zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení.

Densalix s.r.o. je ideální volbou pro ty, kteří hledají profesionální a kvalitní ortodontickou a zubní péči.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Densalix s.r.o.

Název
Obor péče dd ortodoncie zubař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce ROMAN VRBA
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Densalix s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]