Cortex Neuro Centre s.r.o. Fyzioterapeut Praha 8


Cortex Neuro Centre s.r.o.

Cortex Neuro Centre s.r.o. je specializované zdravotnické zařízení poskytující ambulantní fyzioterapeutickou péči. Nachází se v Praze 8 na adrese Chlumčanského 497/5. Odborným zástupcem je Adéla Bittnerová. Cortex Neuro Centre s.r.o. je registrováno pod IČ 14073374 a je součástí kraje Hlavní město Praha.

Cortex Neuro Centre s.r.o. nabízí kvalitní fyzioterapeutickou péči, která je zaměřena na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Specializují se na léčbu neurologických onemocnění, pohybových poruch, poúrazových stavů a dalších. Nabízí komplexní služby včetně manuální terapie, lymfodrenáže, masáží, cvičební terapie a dalších.

Cortex Neuro Centre s.r.o. je vybaveno moderním vybavením a poskytuje kvalitní služby. Jejich cílem je poskytnout pacientům komplexní a profesionální péči, která jim pomůže dosáhnout jejich cílů.

Pokud hledáte kvalitní fyzioterapeutickou péči v Praze 8, Cortex Neuro Centre s.r.o. je tou správnou volbou. Jejich odborný zástupce Adéla Bittnerová je připravena poskytnout vám kvalitní služby a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Cortex Neuro Centre s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd fyzioterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Adéla Bittnerová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Cortex Neuro Centre s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]