CITYLAB s.r.o., odběrová místnost Laboratorní a vyšetrovací metody ve zdravotnictví Praha 4


CITYLAB s.r.o., odběrová místnost

CITYLAB s.r.o. je odběrová místnost poskytující laboratorní a vyšetrovací metody ve zdravotnictví. Nachází se na adrese Pacovská 869/31, Praha 4, Hlavní město Praha. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 28442156 a poskytuje ambulantní péči. Odborným zástupcem je Lucie Kluchová a Michal Chrz.

CITYLAB s.r.o. nabízí širokou škálu laboratorních a vyšetřovacích metod ve zdravotnictví. Specializuje se na biochemické, hematologické, imunologické, mikrobiologické a další vyšetření. Společnost poskytuje kvalitní a spolehlivé služby a její odborníci jsou vždy připraveni pomoci.

Pokud hledáte spolehlivou odběrovou místnost v Praze, navštivte CITYLAB s.r.o. na adrese Pacovská 869/31, Praha 4, Hlavní město Praha. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.citylab.cz.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - CITYLAB s.r.o., odběrová místnost

Název
Telefon
Email
Fax +420277004462
WWW http://www.citylab.cz
Obor péče dd laboratorní a vyšetrovací metody ve zdravotnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Lucie Kluchová, Michal Chrz
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - CITYLAB s.r.o., odběrová místnost

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]