Chronicare Mund Medic s.r.o. Hygiena a epidemiologie Roudnice nad Labem


Chronicare Mund Medic s.r.o.

Chronicare Mund Medic s.r.o. je společnost poskytující dlouhodobou intenzivní ošetřovatelskou péči (DIOP) a následnou lůžkovou intenzivní péči. Společnost s IČ 05327458 sídlí v Aleji 17. listopadu 1101 v Roudnici nad Labem v okrese Litoměřice v Ústeckém kraji. Odborným zástupcem společnosti je JIŘÍ NOVÁČEK.

Chronicare Mund Medic s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální péči v oblasti hygieny a epidemiologie. Poskytuje komplexní služby v oblasti dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) a následné lůžkové intenzivní péče. Společnost je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních služeb a zajišťuje, aby její pacienti dostávali nejlepší možnou péči.

Chronicare Mund Medic s.r.o. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem péče v oblasti hygieny a epidemiologie. Její odborný zástupce JIŘÍ NOVÁČEK je zkušeným odborníkem v oboru a je schopen poskytnout kvalitní a profesionální péči.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Chronicare Mund Medic s.r.o.

Název
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JIŘÍ NOVÁČEK
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Chronicare Mund Medic s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]