ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. Optometrista Přelouč


ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. je specializovaná ambulantní optometrická péče, která se nachází na adrese Hradecká 32 v Přelouči v Pardubickém kraji. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 07570546 a jejím odborným zástupcem je Lucie Rydlová.

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. poskytuje kvalitní optometrickou péči, která zahrnuje vyšetření zraku, korekci dioptrických chyb, výběr a poradenství ohledně brýlí a kontaktních čoček. Společnost nabízí také širokou škálu služeb, jako je například diagnostika a léčba očních onemocnění, vyšetření zrakové ostrosti a další.

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem optometrické péče, který poskytuje kvalitní služby a poradenství v oblasti očního zdraví.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.

Název
WWW www.orangeoptik.cz
Obor péče dd optometrista
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Lucie Rydlová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]