Centrum přirozeného porodu s.r.o. Gynekologie a porodnictví Praha 9


Centrum přirozeného porodu s.r.o.

Centrum přirozeného porodu s.r.o. je specializované zdravotnické zařízení poskytující gynekologickou a porodnickou péči. IČ 04794516 je registrováno v Hlavním městě Praha. Centrum přirozeného porodu s.r.o. se nachází na adrese Sokolovská 810/304, Praha 9. Odborným zástupcem je Zdeněk Stránský.

Centrum přirozeného porodu s.r.o. nabízí širokou škálu gynekologických a porodnických služeb včetně prenatálního vyšetření, porodu a pooperační péče. Poskytuje kvalitní a profesionální ambulantní péči v oblasti gynekologie a porodnictví.

Centrum přirozeného porodu s.r.o. je zaměřeno na poskytování bezpečného a přirozeného porodu. Nabízí komplexní služby včetně poradenských služeb, které pomáhají ženám a jejich rodinám připravit se na porod. Centrum přirozeného porodu s.r.o. je vybaveno moderním vybavením a zaměstnává zkušené odborníky, kteří poskytují kvalitní a profesionální péči.

Centrum přirozeného porodu s.r.o. je ideálním místem pro ženy, které hledají kvalitní a profesionální péči v oblasti gynekologie a porodnictví. Odborný zástupce Zdeněk Stránský a jeho tým jsou připraveni poskytnout ženám a jejich rodinám kvalitní a profesionální péči.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Centrum přirozeného porodu s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd gynekologie a porodnictví
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Zdeněk Stránský
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Centrum přirozeného porodu s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]