Cara Plasma s.r.o. Hematologie a transfúzní lékařství Zlín


Cara Plasma s.r.o.

Cara Plasma s.r.o. je specializovaná ambulantní péče v oboru hematologie a transfúzní lékařství. Nachází se na adrese Okružní 4701, Zlín, Zlínský kraj. Cara Plasma s.r.o. je pod vedením odborného zástupce Tamary Lhoťanové.

Cara Plasma s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oboru hematologie a transfúzní lékařství. Poskytují komplexní diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění krve a krevních cév. Specializují se na léčbu anémie, leukémie, hemofilie a dalších onemocnění krve.

Cara Plasma s.r.o. je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních služeb a zajišťuje bezpečnost a ochranu pacientů. Jejich cílem je poskytovat kvalitní a dostupnou péči všem pacientům.

Pokud hledáte specializovanou ambulantní péči v oboru hematologie a transfúzní lékařství, navštivte Cara Plasma s.r.o. na adrese Okružní 4701, Zlín, Zlínský kraj. Pro více informací navštivte jejich webové stránky http://www.caraplasma.cz.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Cara Plasma s.r.o.

Název
Email
Fax +420224284869
WWW http://www.caraplasma.cz
Obor péče dd hematologie a transfúzní lékařství
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce TAMARA LHOŤANOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Cara Plasma s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]