Cara Plasma s.r.o. Hematologie a transfúzní lékařství Praha 8


Cara Plasma s.r.o.

Cara Plasma s.r.o. je specializovaná společnost poskytující ambulantní péči v oboru hematologie a transfúzní lékařství. Společnost s IČ 01552376 sídlí na adrese Lodžská 399/26, Praha 8, Hlavní město Praha. Odborným zástupcem společnosti je Renata-Barbara Steinbauerová.

Cara Plasma s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti hematologie a transfúzní lékařství. Poskytují kvalitní a profesionální péči v oblasti diagnostiky, léčby a prevence onemocnění krve a krevních destiček. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby její pacienti dostávali nejlepší možnou péči.

Cara Plasma s.r.o. je vysoce kvalifikovaný tým odborníků, kteří jsou schopni poskytnout komplexní služby v oblasti hematologie a transfúzní lékařství. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby její pacienti dostávali nejlepší možnou péči. Více informací o společnosti Cara Plasma s.r.o. naleznete na webových stránkách http://www.caraplasma.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Cara Plasma s.r.o.

Název
Email
Fax +420224284869
WWW http://www.caraplasma.cz
Obor péče dd hematologie a transfúzní lékařství
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Renata-Barbara Steinbauerová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Cara Plasma s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]