BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna Fyzioterapeut Strakonice


BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

BENU Lékárna je jednou z největších lékáren v Jihočeském kraji. Nachází se na adrese Bezděkovská 30 ve Strakonice. Nabízí širokou škálu léků a léčiv, stejně jako odbornou péči fyzioterapeuta.

V BENU Lékárně se můžete spolehnout na profesionální služby a odborné poradenství. Odborným zástupcem je Tomáš Svačina, který je vždy připraven vám pomoci s vašimi léčebnými potřebami.

V BENU Lékárně můžete také najít širokou škálu produktů, včetně léků, léčiv, zdravotnických potřeb a dalších produktů. Všechny produkty jsou k dispozici na webových stránkách www.benu.cz.

Pokud hledáte profesionální lékárnu s širokou škálou produktů a odbornou péčí, BENU Lékárna je tou správnou volbou. Navštivte jejich webové stránky a zjistěte více o jejich službách a produktech.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
Fax +420732679004
WWW https://www.benu.cz/
Formy péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Tomáš Svačina
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]