BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna Lékárny Praha 6


BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

BENU Lékárna je lékárna poskytující kvalitní lékařskou péči obyvatelům Prahy 6 a okolí. Nachází se na adrese Bělohorská 258/43 v Praze 6 a je součástí sítě lékáren BENU. Lékárna je vybavena moderními technologiemi a nabízí širokou škálu léků, léčiv a dalších zdravotnických produktů.

V lékárně BENU pracují zkušení odborníci, kteří jsou vždy připraveni poskytnout kvalitní lékařskou péči. Odborným zástupcem lékárny je Aleš Polák, Lenka Pospíchalová a Soňa Francová.

V lékárně BENU si můžete být jisti, že získáte kvalitní lékařskou péči a širokou škálu léků a léčiv. Pokud hledáte kvalitní lékařskou péči v Praze 6, navštivte lékárnu BENU. Pro více informací navštivte webové stránky http://www.benu.cz.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
Fax +420732679004
WWW https://www.benu.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Aleš Polák, Lenka Pospíchalová, Soňa Francová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]