BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna Lékárny Jičín


BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

BENU Lékárna je právnická osoba s IČ 49621173, která poskytuje lékárenskou péči. Nachází se na adrese Husova 64, Jičín, okres Jičín, Královéhradecký kraj. Odborným zástupcem je Petra Mertová. Kontaktovat je možné na telefonním čísle +420724333144 nebo na webových stránkách http://www.benu.cz.

BENU Lékárna nabízí širokou škálu lékárenských služeb, včetně poradenství, léčiv, léčebných pomůcek a dalších produktů. Lékárna je vybavena moderními technologiemi a zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti lékárenské péče. BENU Lékárna je také schopna poskytnout kvalitní a profesionální služby všem svým zákazníkům.

BENU Lékárna je vysoce kvalifikovaná lékárna, která poskytuje kvalitní lékárenskou péči. Zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti lékárenské péče a jsou schopni poskytnout kvalitní a profesionální služby všem svým zákazníkům. Lékárna je vybavena moderními technologiemi a nabízí širokou škálu lékárenských služeb, včetně poradenství, léčiv, léčebných pomůcek a dalších produktů.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
Fax +420732679004
WWW http://www.benu.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Petra Mertová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]