Bc. Tereza Málková Porodní asistentka Žďár nad Sázavou


Bc. Tereza Málková

Bc. Tereza Málková je porodní asistentka s IČ 17510341, která poskytuje kvalitní péči v obci Žďár nad Sázavou v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina. Její kancelář se nachází na adrese Kupecká 2377/2.

Bc. Tereza Málková je zkušená porodní asistentka, která poskytuje komplexní péči v oblasti porodnictví. Její služby jsou zaměřeny na prenatální péči, porodní asistenci, porodnickou péči a postnatální péči.

Bc. Tereza Málková je zkušená porodní asistentka, která poskytuje kvalitní a profesionální péči. Její služby jsou zaměřeny na prenatální péči, porodní asistenci, porodnickou péči a postnatální péči.

Pokud hledáte kvalitní porodní asistentku v obci Žďár nad Sázavou v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina, můžete se obrátit na Bc. Terezu Málkovou.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Bc. Tereza Málková

Název
Telefon
Email
Formy péče
Obor péče dd porodní asistentka
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Bc. Tereza Málková

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]