Bc. EVA HŮRKOVÁ Ergoterapeut Ostrava


Bc. EVA HŮRKOVÁ

Bc. Eva Hůrková je ergoterapeutka poskytující zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Sídlí na adrese Ovesná 588/3 v Ostravě, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.

Eva Hůrková nabízí léčebně rehabilitační péči v domácím prostředí pacienta. Její služby jsou zaměřeny na prevenci, diagnostiku a léčbu zdravotních obtíží, které mohou být způsobeny fyzickým, psychickým nebo sociálním handicapem.

Eva Hůrková je certifikovaná ergoterapeutka s IČ 73297917 a její služby jsou poskytovány s ohledem na nejvyšší standardy kvality.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Bc. EVA HŮRKOVÁ

Název
Telefon
Email
Formy péče
Obor péče dd ergoterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Bc. EVA HŮRKOVÁ

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]