ARIES, a.s. Lékárny Pardubice


ARIES, a.s.

ARIES, a.s. je lékárna poskytující kvalitní lékařskou péči obyvatelům Pardubic a okolí. Nachází se na Masarykově náměstí 2667 v Pardubicích a je členem České lékárnické komory. ARIES, a.s. je známá svou profesionalitou a kvalitou služeb. Nabízí širokou škálu léků, léčiv a doplňků stravy. Odborným zástupcem je Dalibor Ďurďa.

ARIES, a.s. se snaží poskytovat svým zákazníkům nejlepší možnou lékařskou péči. Jejich cílem je poskytnout kvalitní léky a léčiva, které jsou bezpečné a účinné. ARIES, a.s. se snaží vytvářet příjemné prostředí pro své zákazníky a poskytovat jim kvalitní služby.

ARIES, a.s. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem lékařské péče v Pardubicích. Jejich cílem je poskytnout kvalitní léky a léčiva, které jsou bezpečné a účinné. ARIES, a.s. se snaží vytvářet příjemné prostředí pro své zákazníky a poskytovat jim kvalitní služby. Pokud hledáte kvalitní lékařskou péči v Pardubicích, navštivte ARIES, a.s. na Masarykově náměstí 2667.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - ARIES, a.s.

Název
Email
WWW https://ariesmedishop.cz/prodejny/studenec.html
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Dalibor Ďurďa
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ARIES, a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]