Unilabs Diagnostics k.s., odběrová místnost Klinická biochemie Praha 8


Unilabs Diagnostics k.s., odběrová místnost

AeskuLab k.s. je moderní odběrová místnost poskytující kvalitní ambulantní péči v oboru klinické biochemie. Nachází se na adrese Zhořelecká 514/2, Praha 8, Hlavní město Praha. Odborným zástupcem je Tomáš Franěk.

AeskuLab k.s. nabízí širokou škálu služeb v oboru klinické biochemie. Poskytují komplexní laboratorní vyšetření, jako jsou biochemické, imunochemické, hormonální a mikrobiologické vyšetření. Kromě toho nabízejí i konzultace a poradenství v oboru klinické biochemie.

AeskuLab k.s. se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby všechna vyšetření byla prováděna s nejvyšší přesností a přesností. Služby jsou poskytovány v moderním prostředí s vysokou úrovní hygieny.

AeskuLab k.s. je spolehlivým partnerem pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v oboru klinické biochemie. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou odběrovou místnost, AeskuLab k.s. je tou správnou volbou. Navštivte jejich webové stránky http://www.aeskulab.cz a dozvíte se více o jejich službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Unilabs Diagnostics k.s., odběrová místnost

Název
Telefon
Email
WWW http://www.aeskulab.cz
Obor péče dd klinická biochemie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Tomáš Franěk
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Unilabs Diagnostics k.s., odběrová místnost

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]